KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13908118
nr 1390 8118
Bertil Öhlund
(1923-2003), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Lövskogen". Olja på duk, 37x44cm, yttermått inklusive ram: 47x55cm
Bertil Öhlund, född 1923 i Solna, död 2003, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:07:32
7/4 05:43:31
Bertil Öhlund
Läs mer om Bertil Öhlund